REPEATER GSM Воскресенье, 20.01.2019, 08:53
Вітаю Вас Гість
Меню сайту

...

+38(067)194-45-55

Головна » FAQ [ Додати питання ]

Вся справа в тому, що сигнали, що працюють на радіочастотах, не проникають через тверді і товсті предмети, зокрема будівельні матеріали (стіни). Якщо ці матеріали товщі, наприклад, гіпсокартону, то природно, що сигнал через таку стіну не пройде. Так само заважають проходженню сигналу і цемент або бетонна стіна, поверхні, які відображають сигнал, більшість видів дерева, якщо ж стіна зроблена з ДСП, то це теж може стати причиною проникнення сигналу в іншу кімнату (офіс).

Якщо ж ваш мобільний телефон добре ловить сигнал, то це означає, що ви перебуваєте на близькій відстані від вишки, яка передає сигнал, або вона встановлена ​​в такому положенні, що сигнали можуть проникати відкриті або НЕ тоновані вікна.

Якщо ви помітили, що на вулиці ваш мобільний телефон, добре приймає сигнал, а в будівлі вашого офісу або в будинку сигналу практично немає, то для поліпшення сигналу можна придбати підсилювач GSM сигналу. Він посилить сигнал в приміщенні, де Ви знаходитеся і позбавить Вас і Ваших співробітників від проблем, пов'язаних з провалами зв'язку або відсутністю сигналу мобільної мережі, тим самим забезпечуючи для Вас стабільну роботу вашого офісу на якісно новому рівні.


Ретранслятор GSM є пристроєм, призначеним для виключення «мертвих зон» всередині приміщень, де рівень сигналу недостатній для впевненої роботи мобільних телефонів, що працюють в частотах GSM 900, 1800, 2100.

"Мертві зони" можуть спостерігатися в громадських закладах і офісах, які розташовані в напівпідвальних приміщеннях , будинках і заміських ділянках віддалених від великих міст. У деяких випадках якісного зв'язку може перешкоджати рельєф місцевості - наприклад в будинку, який знаходиться в низині.

Репітер GSM, він же антенний підсилювач для мобільного телефону - це двонаправлений пристрій між абонентом і оператором стільникового зв'язку, яке допомагає поліпшити рівень GSM сигналу мобільного зв'язку. Важливою особливістю репітерів 3G / GSM сигналу є зниження рівня випромінювання мобільних телефонів, що знаходяться в зоні дії системи посилення, що в свою чергу збільшує тривалість їх роботи без підзарядки і значно зменшує негативний вплив на організм людини.


Підсилювач стільникового сигналу працює наступним чином: Cлабкий сигнал від базової станції приймається зовнішньою антеною, далі сигнал по кабелю надходить на Репітер, де цей сигнал посилюється, і по кабелю надходить на внутрішню антену, яка пере-випромінює сигнал до абонента.

При необхідності може бути встановлено кілька внутрішніх антен, які підключаються до ретранслятора через дільники. У свою чергу, сигнали від стільникових телефонів (одночасно може працювати декілька мобільних телефонів) приймаються вбудованою антеною і надходять в ретранслятор, де посилюються до необхідного рівня, надходять по кабелю на зовнішню антену і випромінюються в напрямку базової станції.

При цьому стільниковий мобільний телефон працює в режимі мінімальної потужності, необхідної для стійкого зв'язку, що істотно зменшує СВЧ-опромінення власників стільникових телефонів в порівнянні з варіантом використання такого телефону без ретранслятора. Кількість одночасних сеансів зв'язку обмежується вихідної потужністю пристрою і ємністю базової станції, з якої працює ретрансляція.


Стільниковий підсилювач GSM абсолютно безпечний для всього живого. Навпаки підсилювач GSM сигналу зменшує шкідливий вплив стільникового телефону на організм людини. В радіусі дії підсилювача GSM потужність, яку випромінює стільниковим телефоном зменшується приблизно в 7 разів.

У багатьох людей виникає цілком закономірне питання про безпеку пристрою і його вплив на організм людини. Фахівцями встановлено, що в умовах нестійкого прийому сигналу мобільний телефон, всіма силами намагаючись зв'язатися зі стаціонарної вежею, випромінює при цьому від півтора до двох Ватт.

Встановивши ретранслятор і створивши так звану проміжну вежу, Ви істотно скорочуєте кількість енергії, що витрачається телефону для зв'язку з базовою станцією (тим самим ще і економите заряд акумулятора і продовжуєте термін його служби) і знижуєте рівень його випромінювання приблизно в десять разів.

Підсумовуючи ці дані з потужністю самого підсилювача стільникового зв'язку, а ця цифра не перевищує однієї третини Ватта, ми отримуємо рівень електромагнітного випромінювання в кілька разів менший, ніж при відсутності підсилювача GSM, іншими словами з його допомогою нам вдається зменшити негативний вплив на організм.


Стільниковим сигналом називається такий радіочастотний або хвильової сигнал, який надходить на ваш стільниковий телефон. Стільниковий сигнал відбувається подібно радіо або радіо сигналу. Якщо говорити технічною мовою, то стільниковий сигнал - це електромагнітна хвиля.


Так, підсилювач GSM сигналу може поліпшити сигнал в декількох кімнатах або на декількох поверхах одночасно. Для цього Вам потрібно вибрати одну з потужніших моделей підсилювачів. Незважаючи на це, потрібно враховувати, що дії пристрою можуть погіршувати перешкоди у вигляді стін і міжповерхових перекриттів. У такому випадку можуть знадобитися додаткові аксесуари, як сплітера, дільники і внутрішні Антени GSM. Так-же необхідно використовувати якісний 50-омний кабель.


Такого ресивера ще не придумали. І не варто вірити людям або компаніям, які Вас намагаються переконати в зворотному.
Для того, щоб приймати або посилати сигнали в радіочастоті необхідно деяку кількість електроенергії, тим більше, що для передачі сигналу такий тип ресивера використовує дуже довгі кабелю, а це теж витрата електроенергії.


Так, в більшості випадків всі репітери стільникового сигналу можуть бути встановлені самостійно. Дуже важливо перед установкою уважно вивчити інструкцію з монтажу. Вивчивши її, ви зможете встановити обладнання самостійно, без допомоги технічного фахівця. Дотримуйтесь підказок і рекомендацій. У комплектацію до обладнання вкладається докладна інструкція з описом установки приладу.

Однак для створення комплексу посилення мобільного сигналу в приміщеннях великою площею і з великою кількістю окремих кімнат необхідна допомога фахівців для виключення неправильного функціонування системи. Надалі при неправильній установці можуть створюватися перешкоди для базових станцій операторів мобільного зв'язку. Займатися установкою стільникових репітерів в великих приміщеннях повинні тільки підготовлені фахівці.

Спроби встановити підсилювач стільникового сигналу самостійно можуть привести до того, що обладнання буде працювати нестабільно і незабаром вийде з ладу. Тому, купивши ретрансляція, краще запросити для монтажу системи професіоналів, які не тільки правильно налаштують ретрансляція, а й розмістять його в такому місці квартири або офісу, де він буде зовсім непомітним. Всі численні дроти, які при самостійній установці, як правило, неестетично звисають зі стін і заважають під ногами, будуть вміло приховані, так що ніщо не зіпсує враження від щойно зробленого ремонту.

Компанію, яка буде встановлювати обладнання, потрібно вибирати особливо ретельно - адже від якості виконаної роботи залежить подальша робота репІтера. Потрібно впевнитися, що дана організація спеціалізується на установці електронних пристроїв і має в штаті фахівців відповідного профілю. Особливу увагу слід приділити відгуками інших клієнтів - якщо більшість з них позитивні, то такої компанії можна сміливо довірити монтаж та налагодження підсилювача стільникового зв'язку.


Здавалося б, що внутрішню антену можна взяти будь-яку, яка влаштовує за ціною і зовнішнім виглядом. Насправді, не варто недооцінювати роль внутрішніх антен.

Внутрішні антени GSM бувають декількох типів:

Найбільш поширені все-спрямовані антени, тобто поширюють сигнал у всіх напрямках з однаковою посиленням. Ці антени підійдуть для невеликих площ, бажано правильної форми, без внутрішніх перегородок або з перегородками, але з "прозорих" для проходження сигналу матеріалів: дерево, скло. Зазвичай внутрішні антени кріпляться на стелю, близько до центру приміщення. Якщо площа приміщення невелика - можна встановити все-спрямовану антену на стіні;

секторні спрямовані антени мають набагато більш високим посиленням сигналу в порівнянні з все-спрямованими, мають різний кут "розкриваючи" сигналу (від 10 до 180 градусів). Антени цього типу зазвичай дорожче все-спрямованих, але показують дуже гарні результати, коли площа приміщення велика (великий офіс, склад, ангар і т. д.). Використовуючи широко-направлені антени - можна домогтися високого рівня сигналу на більшій площі меншою кількістю, ніж при використанні все-спрямованих антен.

При підборі внутрішніх антен також потрібно враховувати матеріал стін, перекриттів і перегородок, в тому числі матеріал зовнішніх стін будівлі. Чим більше посилення антени, тим більше шансів створити перешкоди для інших пристроїв або отримати "ефект самозбудження" репітера  (якщо зовнішні стіни виконані з дерева, тонкі цегляні стіни і т. д.). Цього ж ефекту можна домогтися при неправильній установці і рознесення зовнішньої і внутрішніх антен.

Додав: Алекс

При виборі кабелю потрібно враховувати вхідний опір антен і репітера, характеристики кабелю. Чим якісніше кабель - тим менші втрати Ви отримаєте. Зазвичай для монтажу репитера використовується високочастотний кабель (50 Ом) різних марок і виробників, наприклад Belden RG-8

Також на можливі втрати потужності сигналу впливає довжина кабелю: чим коротше кабель - тим менше втрати. Не варто використовувати кабель "з запасом" на випадок, якщо комплект обладнання доведеться монтувати в іншому приміщенні. Зайва довжина кабелю лише зменшить потужність сигналу, одержуваного базовою станцією або абонентськими пристроєм.


В першу чергу - потрібно з'ясувати посилення сигналів яких операторів потрібно зробити.

Багато компаній працюють з певним оператором стільникового зв'язку. В цьому випадку визначаються робочі частоти, рівень сигналу і напрямок базових станцій стільникового оператора, розташованих на мінімальній відстані від місця установки репітера. Тобто якщо базові станції оператора працюють на частотах 900 МГц - вибір проводиться між репітерами, які працюють на цих частотах, аналогічно і в ситуації, якщо базові станції оператора працюють на частотах 1800 МГц.

Якщо в компанії у співробітників SIM-карти декількох операторів - визначаються робочі частоти, рівень сигналу і напрямок базових станцій вже декількох операторів. У деяких випадках буває доцільно розглянути питання про підключення до оператора стільникового зв'язку, від якого в передбачуваному місці установки надходить сигнал максимального рівня.

У другу чергу - необхідно оглянути приміщення або будівлі, в якому передбачається установка репітера. З якого матеріалу виконані стіни, міжповерхові перекриття, поверховість і площа будівлі, рівень сигналу на різних поверхах споруди. Через деякі матеріали сигнал від базової станції проходить з легкістю, використання деяких матеріалів при будівництві відчутно знижує рівень сигналу.

Також часто спостерігається ситуація, коли досить стабільний і стійкий сигнал можна отримати на верхніх поверхах будівлі, на рівні ж першого-другого поверху сигнал буває дуже слабкий.

Крім цього - до уваги приймаються ландшафтні умови: наявність поруч розташованих будинків, лісопосадки, штучні або природні перешкоди в напрямі базових станцій стільникового оператора, наявність ліній електропередач (ЛЕП), тобто проводиться аналіз причин слабкого сигналу всередині приміщення.

Виходячи з отриманих даних, підбирається той чи інший ретранслятор для внутрішньої установки.


Характеристики зовнішньої антени впливають на можливість отримання сигналу, рівень сигналу, що передається на ретранслятор. Так як антена не тільки приймає, але і передає (випромінює) посилений сигнал, при неправильній установці антени можуть бути створені додаткові перешкоди для різних пристроїв, в тому числі для обладнання базових станцій стільникових операторів.

У разі створення перешкод на робочих частотах, стільникові оператори можуть вимагати демонтажу неправильно встановленого обладнання з вимогою оплати штрафів.


Принцип роботи GSM підсилювача сигнала приймача-передавача сигналу оператора стільникового зв'язку, тобто його ретрансляція в зону, з недостатнім рівнем сигналу до мобільного трубці і зворотна ретрансляція сигналу від мобільного телефону до найближчої вежі оператора зв'язку. Погодьтеся, немає нічого складного.

Виграш же від якісного зв'язку значний - ваші співробітники будуть працювати ефективно, а число ваших клієнтів збільшиться. Останнє особливо актуально адже наскільки буває незручним, коли в тому чи іншому місці ви стаєте недоступним абонентом.

До того ж, установка підсилювача сприяє зменшенню шкідливого впливу електромагнітних випромінювання, що виходять з стільникових телефонів. Відомо, що при слабкому сигналі стільникові телефони розсіюють в навколишній простір велику СВЧ-потужність, що негативно впливає на здоров'я і значно збільшує їх стомлюваність. Тому монтаж підсилювача здатна не тільки зробити зв'язок більш надійним, а й зберегти здоров'я ваших співробітників. Детально читайте в статтях http://gsm.at.ua/publ/


Copyright MyCorp © 2019