REPEATER GSM Суббота, 27.02.2021, 00:03
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

...

+38(067)194-45-55

Lintratek_KW23F_gsm (repeater)

Репитер Lintratek KW23F-GSM - широкосмуговий ретранслятор в стандарті зв'язку GSM900. Застосовується для поліпшення якості стільникового зв'язку операторів МТС, Київстар, Lifecell і ін. В діапазоні 900МГц. Реалізовано в міцному металевому корпусі. Оснащений цифровим інформаційним дисплеєм, автоматичним і ручним регулятором потужності. Вихідна потужність цього репитера (до 23 дБм) дозволяє забезпечити посилення стільникового сигналу на об'єктах різного типу: квартири, дерев'яні будинки, котеджі, офіси, промислові об'єкти, підземні паркінги тощо.

lintratek KW23F-GSM

 

  • Низький рівень споживання енергії
  • Простий в установці
  • Площа покриття до 400 м2 
     

Стільниковий GSM ретранслятор Lintratek kw23f-gsm - широкосмуговий репитер стандарту GSM-900 (Київстар, МТС, Life) з коефіцієнтом посилення в 70 дБм.

   Lintratek kw23f - середній за потужністю репітер, який поліпшить мобільний зв'язок стандарту GSM 900 на площі до 400 кв. м. (В залежності від рівня прийнятого сигналу і схеми побудови системи посилення сигналу). Має вбудований двухстрочний графічний рідко-кристалічний дисплей, що допоможе інженеру при юстування зовнішньої антени GSM, а кінцевому користувачеві при подальшій експлуатації контролювати рівень сигналу.

Репітер Lintratek kw23f використовують для не великих приміщень, таких як заміський будинок, квартира, офіс, напівпідвальне або підвальне приміщення. Репітер має автоматичне регулювання посилення і автоматичне регулювання потужності. Саме з цим репітером Ви забудете про погану якість зв'язку, можливості спілкуватися тільки в одному певному місці, завмиранні сигналу як такого. У комплекті поставки - репітер, блок живлення, інструкція з монтажу та експлуатації.

У нашому інтернет магазині Ви завжди зможете отримати кваліфіковану консультацію щодо вибору підсилювача і додаткового необхідного обладнання, купити GSM репітер і замовити установку з гарантією на виконані роботи. >> http://store.kitgsm.com.ua/buy-repeaters-kit/lintratek-kw23f-gsm/Краща ціна на Репітер lintratek kw23f-GSM

+38 (067) 194-45-55  

Безкоштовна доставка по УкраїніПереглянути детальну інформацію на сайті виробника: Models KW23F-GSM

Репітер "Lintratek KW23F-GSM" скачати у форматі PDF

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Copyright MyCorp © 2021