REPEATER GSM Понедельник, 21.09.2020, 12:30
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

...

+38(067)194-45-55


Репітери GSM-900МГц

 

Стандарт GSM-900 є загальноприйнятим для країн Європи та Азії, і наша країна не є винятком. Покриття GSM-900 діє на всій території, де доступна мобільний зв'язок. Тим не менше, навіть у міській межі сигнал GSM не завжди стабільний, зокрема це стосується таких об'єктів, як підземні паркінги, висотні будівлі, приміщення з щільними залізобетонними стінами. В умовах щільної забудови сигнал погіршується і виникає необхідність використання спеціалізованого обладнання, такого, як GSM підсилювач.

Крім того, підсилювачі GSM сигналу набули широкої популярності в тих місцях, де недостатня кількість розташованих базових станцій призводить до ослаблення сигналу, і тоді підсилювач зв'язку грає роль локальної станції, приймаючи сигнал від БС і передаючи його на апарати абонентів, що знаходяться на певній відстані. Дане рішення найбільш актуально в умовах заміської забудови, де якість покриття залишає бажати кращого. Але використовуючи підсилювач стільникового зв'язку в сільській місцевості або дачних селищах, слід враховувати особливості стандарту GSM-900 - відстань між базовими станціями не повинно перевищувати 35км, отже, репитер повинен знаходитися від вишки в тому ж радіусі.

У нас ви можете купити стільниковий підсилювач за заводськими цінами - це результат нашої плідної співпраці. Крім продажів обладнання, ми здійснюємо установку підсилювачів сигналу стільникового зв'язку та їх обслуговування, оскільки не знання особливостей роботи подібної техніки може призвести до того, що установка призведе до виникнення перешкод, що впливають на роботу інших абонентів.

Copyright MyCorp © 2020