REPEATER GSM Суббота, 27.02.2021, 01:27
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

...

+38(067)194-45-55

Виробники антен і ретрансляторів для мобільного зв'язку

 

Kathrein

Kathrein_logo

Kathrein є одним з технологічних лідерів в області телекомунікаційних технологій. Завдяки потенціалу до іновацій та відмінну якость своєї продукції, компанія являється світовим лідером антенних систем і електронних компонентів. Для групи Kathrein включають, серед іншого шість місць в Розенхайм і 18 виробничих майданчиків по всьому світу.

Майже 8000 осіб зайнято в групі Kathrein. В стільникових і фільтруючих систем, Kathrein є техніка, яка зажадає від операторів по всьому світу, щоб зробити на своїх мережах оптимально і, таким чином, перспективне. Особлива увага приділяється покриття мобільного всередині будівель, де зараз, проведених близько 80 відсотків від обсягу даних. В області супутникової та широкосмугового зв'язку Kathrein пропонує широкий спектр продуктів та інноваційних рішень серед інших для домашніх мереж.

Компанія також користується попитом в усьому світі постачальником трансляції передавальної антени з користувальницьких рішень для ваших найскладніших задач. В антенних рішень для автомобілів Kathrein доведено партнера для автомобільної промисловості, компанія була, наприклад, в 2013 році удостоєний премії постачальника від Daimler. В департаментах розвитку Kathrein-група дослідницьких більше 500 інженерів і техніків. Навколо десять відсотків продажів щорічно проводяться на дослідження і розробки. Динаміка ринків, на яких переміщує Kathrein Group, потрібен високий рівень інновацій. Таким чином, компанія генерує більше 60 відсотків своїх продажів з продуктами, які не старші двох років. Офіційний сайт компанії: http://www.kathrein.com

 

Lintratek

lintratek-logo 

lintratek

 

 

 

PicoCell

PicoCell_logoУстаткування для посилення стільникового зв'язку під торговою маркою PICOCELL є продуктом спільного виробництва компаній «Московські мікрохвилі» і «Далсвязь». 
Науково-технічний центр і виробнича база даних компаній в сукупності з кваліфікованою логістикою та оптимізацією виробництва дозволяють виготовляти підсилювачі мобільного зв'язку на рівні кращих світових аналогів. Ефективна робота із закордонними постачальниками якісних комплектуючих, дозволяє випускати продукцію - високу з якості та оптимальну за ціною. На підприємстві діє система менеджменту якості ISO 9001-2008. Компанія "Московські мікрохвилі", яка випускає підсилювачі мобільного зв'язку, а також інші аксесуари під маркою "Picocell" є єдиним виробником, який забезпечує надійне якість стільникового зв'язку на території Росії і експортує своє обладнання в країни СНД, у тому числі і в Україну. 

Дані виробники мають широку номенклатуру стільникових ретрансляторів (підсилювач стільникового сигналу) для мереж GSM900 / 1800 і 3G UMTS, а також пасивні компоненти систем посилення сигналу стільникового зв'язку - антени, ответвители сигналу, подільники потужності, і т.п. На складальній лінії використовуються тільки найсучасніше і сертифіковане обладнання та матеріали провідних виробників. 

Завдяки злагодженій роботі кваліфікованих інженерів-конструкторів, складальників, служби постачання і комплектації, розробка та збирання радіообладнання під маркою PICOCELL виконується з високою якістю і в максимально стислі терміни. Продукція під маркою PICOCELL проявила себе як конкурентоспроможний товар за ціною і якістю на ринку аналогічних виробів провідних російських і зарубіжних фірм. Офіційний сайт компанії: http://www.picocell.ru

 

AnyTone

AnyTone repeaters

Компанія AnyTone (Soontone) є одним з лідерів у виробництві систем радіозв'язку в Китаї і має досвід роботи більше 15 лет.Компанія сертифікована за стандартами ISO9001 і ISO14001. Вся продукція, що випускається піддається перевірки технічного відділу на якість, проходить випробування в умовах підвищеної вологості і високих і низьких температур.

AnyTone забезпечує гарантійної та сервісної підтримкою всю вироблену продукцію.AnyTone поставляє свою продукцію в 215 країнах світу і є найбільшим професійним виробником в Китаї в своїй області , який має за світовими мірками бездоганну репутацію і профессіоналізм.

AnyTone має регіональні відділення в різних куточках світу. Ви можете зв'язатися з компанією, офіс в США, Європейському Союзі, в Об'єднаних Арабських Еміратах і Південній Америці Назва бренда відображає підхід компанії до роботи - "в будь-який час в будь-якому місці, все тону". Мета AnyTone це забезпечать Вам комфортне спілкування в будь-який час і в будь-якому місці ви находітесь.

AnyTone виробляє широкий спектр мобільних ретрансляторів стільникового зв'язку. На даний момент лінійка обладнання включає 53 моделей для побутових потреб і 24 для промислового використання. Компанія постійно співпрацює з Samsung, Sony та іншими. Офіційний сайт компанії: http://www.qxdz.cn

 

Andrew

andrew_logo1937  Д-р Віктор Дж. "Док" Ендрю (Victor J. "Doc" Andrew) засновує індивідуальне приватне підприємство: "Victor J. Andrew, Manufacturing and Consulting Engineer", яке займається виробництвом комунікаційного обладнання на півдні Чикаго. Компанія продає свою продукцію та послуги зв'язку радіомовним станціям, поліцейські відділам і авіакомпаніям в Чикаго.

1970  Andrew переключається з профільних урядових і військових підприємств на компанії, які більшою мірою націлені на ринок міжміського телефонного зв'язку. Andrew також починає поставляти антени для супутникового зв'язку теле-і радіокомпаній у всьому світі.

1980  Andrew стає акціонерною компанією відкритого типу в США на біржі NASDAQ (символ: ANDW) з початковим фондовому розміщення 1,1 млн акцій по 1850 $ за штуку. Протягом цього десятиліття Andrew починає реструктуризацію та капіталізацію стільникових технологій.

2002  Andrew розширює сферу впливу на ринку активних компонентів для бездротових підсистем, за рахунок придбання Celiant Corporation, - виділилася дочірньої компанії Lucent Technologies, яка є одним з лідируючих в світі постачальників підсилювачів потужності ВЧ діапазону. Компанія випускає перший в світі одноразовий дегидратор, а також 5,6-метрову антену наземної станції Ka-діапазону, підтримуючу широкосмуговий доступ в Інтернет через супутник.

2006  Andrew випускає перший в галузі повністю цифровою віддалений радіомодуль.

2007  CommScope придбаває. Andrew За рахунок своєї нової торгової марки Andrew Solutions, компанія CommScope ставати світовим лідером з виробництва радіочастотних підсистем для бездротових мереж.

2010  Компанія CommScope випускає рішення Wired for wireless ™, яке дозволяє власникам і проектувальникам нових будівель і комплексів заздалегідь впроваджувати інфраструктуру, яка дозволить усунути зони зі слабким або блокується сигналом і підготувати їх більш кращому бездротовому охопленням протягом усього терміну служби конструкцій.

2012  CommScope випускає рішення Argus ™ UltraBand, яке вважається першою в світі надширокосмугового антеною системою, яка підтримує чотири основні стандарти радиоинтерфейсов практично в будь-якому частотному діапазоні бездротових мереж. Офіційний сайт компанії: Офіційний сайт компанії: http://www.commscope.com

 

Remotek

Remotek_logoКомпанія Remotek спеціалізується в галузі наукових досліджень, проектування і виробництва рішень радіопокриття для всіх типів мобільних радіомереж в області надання відповідних послуг. Компанія давно стала провідною ланкою в області виробництва підсилювачів мобільного зв'язку, охоплення стільникових систем для постачальників послуг мобільного зв'язку по всьому світу.

Корпорація Remotek була заснована в 1990 році, і з тих пір придбала великі пізнання і досвід у галузі застосування систем по посиленню мобільного зв'язку, що дозволяє надавати її сучасні бездротові комунікаційні технології та товари за підтримки професійних консультаційних послуг для наших клієнтів. Філософія компанії, як заявляють її представники полягає в безперервному наданні послуг і пошук нових рішень, які виникають. Компанія завжди готова прийти на допомогу своїм клієнтам і дилерам і надати технічну підтримку пов'язану з обслуговуванням і експлуатацією своїх розробок. 
Remotek має відмінну базу для проведення різних досліджень і розробок. Група складається з висококваліфікованих висококваліфікованих фахівців, які ведуть ці наукові дослідження і розробки різних нових і передових новинок. Для виконання вимог високої якості, економічно ефективні товари в розробці продукту, Remotek створена і зібрана команда дизайнерів для задоволення конкретних специфікацій замовників. 

● Надійна якість 
Суворі принципи і процедури слідують в розробці нових ретрансляторів. Remotek було продано велику кількість ретрансляторів в усьому світі в останні 18 років, що визнали оператори мобільного зв'язку для високоякісних продуктів і послуг Remotek забезпечує в усьому світі. 

● Хороший досвід роботи на місцях 
Remotek має добре досвідчену команду в області техніки для підтримки наших клієнтів. Команда "REMOTEK" займається проектуванням, монтажем та обслуговуванням свого товарного ряду. На основі професійних рішень, Remotek отримали похвалу від громадськості операторів мобільного зв'язку. 
Офіційний сайт компанії: http://www.remotek.com.tw

 

Antenna Systems

Офіційний сайт компанії: http://www.antennasystems.com

 

 

 

AGL Magazine

Офіційний сайт компанії: http://www.aglmediagroup.comAGL Magazine

 

 

 

 

Til-Tek

Til-Tek

Офіційний сайт компанії: http://www.tiltek.com

 

 

 

 

Comarcom

Comarcom

Офіційний сайт компанії: http://www.comarcom.biz

 

 

 

RFS

rfs

Офіційний сайт компанії: http://www.rfsworld.com

 

 

Galtronics

Galtronics

Офіційний сайт компанії: http://antennas.galtronics.com

 

 

Huber and Suhner 

Huber and Suhner

Офіційний сайт компанії: http://wirelessinfrastructure.hubersuhner.com

 

 

 

Comba

Comba

Офіційний сайт компанії: http://comba-telecom.com

 

 

 

Axell Wireless

Axell Wireless

Офіційний сайт компанії: http://axellwireless.com

 

 

 

 

 

Tyco Electronics

Tyco Electronics

Офіційний сайт компанії: http://www.te.com

 

 

 

 

Zinwave

Zinwave

Офіційний сайт компанії: http://www.zinwave.com

 

 

 

Corning

Corning

Офіційний сайт компанії: http://www.corning.com

 

 

 

 

 

 

Copyright MyCorp © 2021