REPEATER GSM Суббота, 27.02.2021, 00:53
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

...

+38(067)194-45-55

Репітер PicoCell 900 SXA

пікосел 900

PicoCell 900 SXA  має коефіцієнт посилення GSM - 70 дБ і вихідною потужністю в 100 мВтЙого основне призначення це посилення радіосигналів будь-якого оператора стільникового зв'язку, який має стандарт GSM900. Даний пристрій забезпечує високоякісне покриття в будівлях площею максимум 1000 кв. мРепітер 900 SXA чудово підсилює неякісну мобільний зв'язок всередині різних будівель і має інтегровану захисну систему стільникового мережі від всіляких перешкод і самозбудження. Його двухстрочний дисплей має інтуїтивно зрозуміле меню , яке надає додаткові можливості, а також зручність при монтажі і налаштуванні. Купити даний пристрій за привабливою ціною ви можете у нас в Києві.

Увага! З'явилися репітери, нового бренду: Lintratek, в данному випадку Вас зацікавить: модель: KW20L-GSM

Переваги репітера PicoCell, модель: SXA-900

- Забезпечує чудову якість роботи мобільних телефонів в будівлях і інших місцях з негативними умовами прийому сигналу GSM від базової станції оператора.

- Дозволяє використовувати телефони GSM900 -стандарту будь-якого виробника без прив'язки мобільного телефону до якого-небудь проводу.

- Зводить до мінімуму ймовірність переривань зв'язку , завмирання , випадання сигналу в тих будівлях , де надзвичайно низький рівень прийнятого сигналу.

- Має індикацію перевантаження підсилювальних каскадів і систему захисту.

Ретранслятор Picocell 900 SXA працює таким чином:

Сигнал від базової станції приймається зовнішньою спрямованою антеною, по коаксіальному кабелю надходить на GSM репітер, сигнал посилюється, і по високочастотному кабелю надходить на внутрішню антену, яка перевипромінює сигнал до абонента. Після чого, у приміщенні, рівень сигналу стає достатнім для роботи мобільного телефону. При цьому максимальна сумарна випромінювана потужність GSM сигналу не перевищить 0,25 Вт, що в 2 рази нижче максимальної потужності одного стільникового телефону.

В свою чергу сигнал від стільникових телефонів приймаеться внутрішньою антеною і надходить на пристрій підсилення зв'язку: PicoCell 900 SXA, де посилюеться до необхідного рівня, та надходить по кабелю на зовнішню антену і випромінюеться в напрямку базової станції стільникової мережі. Одночасно може працювати стільки радіотелефонів, скільки «прийме» базова станція при даному видаленні і рівні сигналу. При необхідності може бути встановлено кілька внутрішніх антен, які підключаються до репітера через сплітер. 

Вихідна потужність сигналу, GSM підсилювача автоматично обмежується, що гарантує мінімальний рівень спотворень підсиленного сигналу. При цьому стільниковий радіотелефон працює в режимі мінімальної потужності, необхідної для стійкого зв'язку, що істотно зменшує СВЧ - опромінення власників стільникових телефонів і збільшує час розряду акумуляторів в порівнянні з варіантом використання телефону в зоні невпевненого прийому без ретранслятора.

Даний репітер створений для приміщень, площа яких не перевищує 1500 кв.м. Коефіцієнт посилення становить 80 дБ, а вихідна потужність його - 320 мВт. Це найбільш поширена модель для установки в заміських будинках, також відмінно підходить для посилення сигналу в підземних паркінгах. Має рідкокристалічний дисплей. Репітер 900SXA призначається для того, щоб вирішувати проблеми неякісної зв'язку в приміщеннях, працює в мобільних мережах GSM 900МГц.

Модель 900 SXA є економічним рішенням для забезпечення високоякісного зв'язку. Володіє інтегрованою системою захисту мобільної мережі від самозбудження і різних перешкод. Розширене меню налаштувань і графічний дисплей надають додаткові можливості при монтажі. Застосовується в будівлях середніх розмірів: магазини, виробничі підприемства, складські приміщення. В нашому інтернет магазині, ви можете купити GSM репітер PicoCell 900 SXA за прийнятною ціною.

Цей сучасний , ефективний підсилювач - репітер мобільного зв'язку створений так , щоб не обмежувати кількість мобільних телефонів , що приймають GSM сигнал в зоні його дії.


>> Дивись ціни на комплекти GSM <<


Технічні характеристики:

Тип ретранслятора широкополосный GSM900
Место установки в помещении
Рабочий диапазон частот UpLink 890 – 915 МГц
Рабочий диапазон частот DownLink 935 – 960 МГц
КСВ не хуже 2
Коэффициент усиления UpLink 60±3 дБ
Коэффициент усиления DownLink 70±3 дБ
Максимальная выходная мощность UpLink 100 мВт (20±2 дБм)
Максимальная выходная мощность DownLink 100 мВт (20±2 дБм)
Регулировка усиления 25дБ с шагом 1 дБ
Коэффициент шума не более 6 дБ
Максимально допустимый уровень входного сигнала -30 дБм
Неравномерность АЧХ ± 3
Питание AC 100-240V 50/60Hz / DC 12V 2A
Потребляемая мощность 16Вт
Диапазон рабочих температур -10…+55°С
ВЧ разъем N-female (розетка)
Степень защиты IP40
Габаритные размеры 240х170х90мм
Вес 2,2кг

 

                    Інші моделі:

                    Репітер PicoCell 900 SXB

                    Репітер PicoCell 900 SXA

                    Репітер PicoCell 900 SXL

                    Бустер PicoCell 900 BST 

                    Репітер PicoCell 1800 SXB

                    Репітер PicoCell 1800 SXL

                    Бустер PicoCell 1800 BST

                    Репітер PicoCell 900/1800 SXB

                    Репітер PicoCell 900/1800 SXA 
 

Copyright MyCorp © 2021