REPEATER GSM Суббота, 17.11.2018, 04:19
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

...

+38(067)194-45-55

Головна » Статті » Repeaters

Мобільний зв'язок в підвалі

Підсилити зв'язок у приміщенні підвального типу

Відсутність мобільного сигналу тривалий час в потрібний момент виведе з себе кого завгодно. Якщо з якістю зв'язку в приміщеннях зовні ще хоч як то можна вважатися, то в підвалах, як правило відсутній взагалі. 

Причинами повної або часткової відсутності якісного стільникового сигналу в підвалах є товсті бетонні стіни, відсутність вікон, а також сам факт підземного розташування даного приміщення. Найкраще замислюватися про посиленні мобільного зв'язку ще на етапі будівництва будинку так як це зможе спростить процес монтажу обладнання та обслуговування системи в цілому.

Мобільний зв'язок в підвалах дуже затребувана для того, хто має в своєму розпорядженні цим простором з користю. Давайте класифікуємо наше підвальне приміщення з метою визначення потужності потрібного нам репитера. 

Для цього необхідно: відповісти собі на наступні питання: 
1) Загальна площа підвалу? 
2) Кількість приміщень, які необхідно підсилити? 
3) Площа мінімального і максимального приміщення? 
4) Потрібний оператор зв'язку? 
5) Характер перекриттів між суміжними приміщеннями? 
6) Рівень сигналу потрібного вам оператора на поверхні або у дворі? 

стільниковий зв'язок в підвалі

Не залежно від того чи будете ви самі підключати і налаштовувати обладнання, або ж це будуть робити фахівці вам як власникові слід визначити в якому стані знаходяться ці приміщення, є зважаючи наявність ремонту, так як в приміщенні з ремонтом складність монтажу збільшується. 

Всі вище описані пункти слід уважно вивчити і врахувати при виборі підсилювача сигналу. Сам пристрій системи посилення стільникового зв'язку не дуже складне і в більшості випадків монтаж можна провести самостійно, але є випадки, коли без грамотного фахівця не обійтися ... Як мінімум проконсультуйтеся у того кого купуєте стільниковий підсилювач, так що б ви знали, якщо самі будете робити монтаж , де можна спіткнуться. 

Зовнішня антена вловлює сигнал від базової станції і передає його на стільниковий ретранслятор, а він в свою чергу на подільники потужності, звідки сигнал розгалужується і передається на всі антени в будівлі, чим і забезпечується, надійне покриття. 

Також пам'ятайте якщо ви хочете покрити підвальне приміщення стійким мобільним сигналом, а ваш підвал складається з одного великого залу, скажімо так квадратів 200 і більше, то целесобразность, замість декількох кругових внутрішніх антен встановити одну спрямовану, яка покриє всі приміщення по периметру. 

Напевно не заспокоюся, але скажу правду, що якщо сигнал у вашому дворі слабкий, то питання полягає не тільки в тому, що б поставити могутніше ретранслятор, необхідно провести в деяких випадках велику підготовку, та й взагалі більш глибоку діагностику стільникового сигналу, який по факту є в наявності, цілий ряд заходів, які дадуть змогу забезпечити надійний, якісний сигнал мобільного оператора.

 Щоб скористатися послугою спеціаліста для визначення, рівня сигналу у Вашому приміщенні.

Телефонуйте за номером:  +38 (096) 464-10-66  (багатоканальній)  м. Київ

Після визначення даних параметрів та підбору обладнання, виконуються монтажно-налагоджувальні роботи та інсталяція антенно-фідерних пристроїв.

 


Інші рішення:

Категорія: Repeaters | Додав: bshurikat (24.09.2014)
Переглядів: 943 | Теги: Мобільний зв'язок в підвалі | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2018