Підсилити зв'язок у приміщенні підвального типу
Відсутність мобільного сигналу тривалий час в потрібний момент виведе з себе кого завгодно. Якщо з якістю зв'язку в приміщеннях зовні ще хоч як то можна вважатися, то в підвалах, як правило відсутній взагалі.
Причинами повної або часткової відсутності якісного стільникового сигналу в підвалах є товсті бетонні стіни, відсутність вікон, а також сам факт підземного розташування даного приміщення. Найкраще замислюватися про посиленні мобільного зв'язку ще на етапі будівництва будинку так як це зможе спростить процес монтажу обладнання та обслуговування системи в цілому.
Мобільний зв'язок в підвалах дуже затребувана для того, хто має в своєму розпорядженні цим простором з користю. Давайте класифікуємо наше підвальне приміщення з метою визначення потужності потрібного нам репитера.
Для цього необхідно: відповісти собі на наступні питання:
1) Загальна площа підвалу?
2) Кількість приміщень, які необхідно підсилити?
3) Площа мінімального і максимального приміщення?
4) Потрібний оператор зв'язку?
5) Характер перекриттів між суміжними приміщеннями?
6) Рівень сигналу потрібного вам оператора на поверхні або у дворі?
Не залежно від того чи будете ви самі підключати і налаштовувати обладнання, або ж це будуть робити фахівці вам як власникові слід визначити в якому стані знаходяться ці приміщення, є зважаючи наявність ремонту, так як в приміщенні з ремонтом складність монтажу збільшується.
Всі вище описані пункти слід уважно вивчити і врахувати при виборі підсилювача сигналу. Сам пристрій системи посилення стільникового зв'язку не дуже складне і в більшості випадків монтаж можна провести самостійно, але є випадки, коли без грамотного фахівця не обійтися ... Як мінімум проконсультуйтеся у того кого купуєте стільниковий підсилювач, так що б ви знали, якщо самі будете робити монтаж , де можна спіткнуться.
Зовнішня антена вловлює сигнал від базової станції і передає його на стільниковий ретранслятор, а він в свою чергу на подільники потужності, звідки сигнал розгалужується і передається на всі антени в будівлі, чим і забезпечується, надійне покриття.
Також пам'ятайте якщо ви хочете покрити підвальне приміщення стійким мобільним сигналом, а ваш підвал складається з одного великого залу, скажімо так квадратів 200 і більше, то целесобразность, замість декількох кругових внутрішніх антен встановити одну спрямовану, яка покриє всі приміщення по периметру.
Напевно не заспокоюся, але скажу правду, що якщо сигнал у вашому дворі слабкий, то питання полягає не тільки в тому, що б поставити могутніше ретранслятор, необхідно провести в деяких випадках велику підготовку, та й взагалі більш глибоку діагностику стільникового сигналу, який по факту є в наявності, цілий ряд заходів, які дадуть змогу забезпечити надійний, якісний сигнал мобільного оператора.
Щоб скористатися послугою спеціаліста для визначення, рівня сигналу у Вашому приміщенні.
Телефонуйте за номером: +38 (096) 464-10-66 (багатоканальній) м. Київ
Після визначення даних параметрів та підбору обладнання, виконуються монтажно-налагоджувальні роботи та інсталяція антенно-фідерних пристроїв.
Інші рішення:
|