REPEATER GSM Понедельник, 21.09.2020, 13:34
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

...

+38(067)194-45-55

Типові рішення по підсиленню GSM зв'язку:

Обладнання для підсилення сигналу стільникового зв'язку гарантовано дозволяє забезпечити 100% покриття мобільного зв'язку різних стандартів, таких як: 2G (900 МГц / 1800 МГц) і 3G (2000 МГц), як на об'єктах в умовах міської забудови, так і за межами міста. Основним завданням монтажу подібних систем посилення, є забезпечення стійкого і якісного сигналу для прийому стільникового зв'язку на заданій площі.


У ПІДВАЛІ - В ОФІСІ - НА ПІДПРИЕМСТВІ - В БУДИНКУ  - В БІЗНЕС-ЦЕНТРІ - В АВТОМОБІЛІ   


Як правило, відсутність GSM сигналу в приміщенні пов'язано з наявністю декількох факторів: масивність будов (монолітні конструкції, металеві покрівлі, товсті стіни, підземні поверхи і т.п.), особливості розташування об'єкта (лісова місцевість, низина і т.п. ), віддалене розташування базових станцій операторів стільникового зв'язку щодо місця розташування об'єкта. Для досягнення максимальної ефективності від роботи системи, антена для прийому сигналу стільникового зв'язку, встановлюється максимально високо, на покрівлі будинку, на щогловою конструкції або кронштейні. Якщо можливість установки антени на покрівлі відсутня, на етапі виконання вимірювань визначається оптимальне місце для її розміщення. 

Правильно підібране і змонтоване обладнання для системи посилення стільникового зв'язку, дозволяє повністю вирішити проблему з якістю сигналу і забезпечити свободу спілкування в будь-якій точці вашого заміського будинку з тими, хто вам важливий і потрібний. Дане рішення оптимально, якщо ви хочете поліпшити якість мобільного зв'язку у Вашому офісному приміщенні. Скільки разів ви змушені були виходити з офісу на вулицю, або підходити до вікна, щоб зробити важливий діловий дзвінок? Як часто, поки ви знаходитесь в офісі, до вас не можуть додзвонитися партнери, друзі та близькі люди? 

На покрівлі офісної будівлі встановлюється зовнішня (донорная) антена, приймаюча сигнал від базової станції оператора стільникового зв'язку. Далі, по кабелю зниження, сигнал надходить в репітер, в якому відбувається його посилення, до необхідного рівня. В нашому випадку, установка репитера (ретранслятора GSM), виконана всередині приміщення, але якщо така можливість відсутня, існує варіант установки репитера в неопалюваному приміщенні або зовсім на вулиці, для цього на етапі визначення складу системи узгоджується замовлення та виготовлення ретранслятора в корпусі з класом захисту IP66. Далі, після ретранслятора, посилений сигнал надходить в розподілену мережу з антен, які в свою чергу випромінюють сигнали стільникового зв'язку на необхідну за завданням площу.

Copyright MyCorp © 2020