REPEATER GSM Понедельник, 21.09.2020, 11:25
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

...

+38(067)194-45-55

Lintratek KW27F-DCS

Широкосмуговий ретранслятор стандарті зв'язку DCS або GSM1800. Застосовується для поліпшення якості стільникового зв'язку операторів МТС, Київстар, Lifecell і ін. В діапазоні 1800 МГц. Реалізовано в міцному металевому корпусі. Оснащений цифровим інформаційним дисплеєм, автоматичним і ручним регулятором потужності. Вихідна потужність: репитера (до 27 дБм) дозволяє забезпечить посилення стільникового сигналу на об'єктах різного типу: квартири, дерев'яні будинки, котеджі, офіси, промислові об'єкти, підземні паркінги тощо. Сучасний дизайн, підходить для житлового приміщення Низький рівень споживання енергії. Площа покриття: до 600 м2. Одночасно може обслуговувати до 15 абонентів. Професійне рішення Мінімальна вага і габарити. Немає негативного впливу на екологію.

KW27FDCS

Стільниковий репитер #Lintratek #KW27f #DCS є широкосмуговим активним ретранслятором стандарту DCS1800. За своїми технічними характеристиками. Підсилювач сигналу KW27fDCS це практично аналогічна модель репитера російського виробника "Московские Микроволны"  SXL-1800, але за рахунок відсутності дворядкового рідкокристалічних дисплеїв, має меншу вартість, як обладнання в даному сегменті.

lintratek GSM

Але це не є стало перепоною в потужних технічних характеристиках цього репитера і не обмежує його можливості щодо якісного посилення сигналу мобільного зв'язку. Маючи коефіцієнт посилення у висхідному / низхідному 75 дБ і максимальну вихідну потужність у висхідному / низхідному в 320 мВт саме Lintratek KW27f-DCS зможе забезпечити безперебійної, гарантованої зв'язком 24 години на добу площа до 600 кв.м. (В залежності від рівня прийнятого сигналу).

як встановити, фотоінструкція Lintratek kw27f-dcs

  Lintratek KW27f-DCS, встановлюється тільки в добре опалювальних приміщеннях. Ідеально підійде для не великих, за розмірами, бізнес, розважальних та торгових центрів, заміських будинків, квартир, офісів, підвальних або напівпідвальних приміщень, ресторанів, кафе. Lintratek KW27f посилить поганий сигнал всіх існуючих в Україні операторів, які працюють у стандарті GSM1800 (DCS) по технології 2G

Для Повного комплекту необхідно купити зовнішню і внутрішні DCS антени, кабель і роз'єми.

 Для повного комплекту обладнання знадобитися донорна антена, яка встановлюється на вулиці для прийому сигналу від базової станції оператора / операторів, коаксіальний кабель типу RG-8 або фідер 1/2 ", залежно від протяжності кабельних ліній, і сервісна антена, як мінімум одна, залежно від площі приміщення. DCS репитер Lintratek KW27f зможе забезпечити зв'язком не тільки приміщення, а й відкриті місцевості, змонтувавши сам стільниковий репитер безпосередньо в опалювальному місці, а кабельні лінії та сервісну антену провести на вулицю / відкриту місцевість. Lintratek KW27F (DCS) має ряд аттенюаторів і візуальну диодную індикацію, які разом, зможуть допомогти монтажнику в момент встановлення обладнання та його коригування, а кінцевому користувачеві бути впевненим в якості наданих послуг. Репітер посилить зв'язок всіх мобільних операторів, які працюють у стандарті DCS (Київстар , МТС, Life).Краща ціна на Репітер lintratek kw27f-DCS

+38 (067) 194-45-55  

Безкоштовна доставка по УкраїніДивись репітери на сайті компанії LintratekModels: KW DCS Серія:"F"

Copyright MyCorp © 2020