REPEATER GSM Суббота, 27.02.2021, 00:38
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

...

+38(067)194-45-55


Репітери 1800 МГц

 

 В умовах щільної міської забудови кращою прохідністю сигналу володіє стандарт GSM-1800, цим і зумовлена ​​популярність використання підсилювачів даного діапазону в межах міста. Стільникові підсилювачі забезпечують посилення сигналу в приміщеннях з товстими стінами, будівлях залізобетонної конструкції, на останніх поверхах висоток, в підземних поверхах торгових центрів, у тому числі і паркінгах. Але, враховуючи особливості даного стандарту зв'язку, в міських умовах підсилювач для телефону найчастіше використовується не для посилення сигналу, а для поліпшення його якості, оскільки саме обладнання стандарту GSM-1800 має відмінну завадостійкістю. У комбінації з донорной антеною GSM підсилювач успішно використовується як міні базова станція в офісах, на підприємствах, в цілому там, де особливо необхідна якісна мобільний зв'язок.

У нас ви можете купити підсилювачі GSM сигналу як вузькосмугові, призначені для посилення сигналу певного оператора мобільного зв'язку, так і широкосмугові, що підсилюють GSM сигнал всіх операторів. Від типу підсилювач зв'язку, його потужності і площі покриття залежить і його ціна.

Підсилювач стільникового зв'язку - це, насамперед, електротехнічне пристрій, що створює електромагнітне поле, що може спричинити перешкоди для роботи розташованого поблизу обладнання. Наші виїзні бригади допоможуть правильно налаштувати придбане вами пристрій, щоб уникнути виникнення перешкод, які впливають роботу інших пристроїв.

Copyright MyCorp © 2021