REPEATER GSM Суббота, 17.11.2018, 04:19
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

...

+38(067)194-45-55

Головна » Статті » Repeaters

GSM репітери значно поліпшать сигнал стільникового зв'язку

GSM репітер lintrotek-amplitec підсилювач сигналуВи, напевно, помічали , що часом ваш мобільний погано ловить? Це відбувається через те , що в операторів мобільного зв'язку є так звані «мертві зони» - місця, де слабкий сигнал зв'язку або ж він відсутній взагалі. Вони викликані різними особливостями рельєфу природного місцевості або ж архітектурою будівель. Локальне посилення мобільного зв'язку і поліпшення якості передачі - прийому досягається завдяки установці підсилювача, який називається GSM репітер (ретранслятор) .

Посилення якості GSM зв'язку операторів, може стати в нагоді і для бізнесу, і для приватних абонентів. Обладнання gsm використовують для підсилення зв'язку в: офісах , підвальних приміщеннях, квартирах, магазинах, підземних паркінгах, ресторанах, кафе тощо. Компанія "Антенно-фідерні пристрої" пропонує свої висококваліфіковані послуги з вибору та професійної установці таких приладів. Купить GSM репітер (GSM комплект) Ви можете самостійно зі складу в Киеві, також задіяна швидка система доставки (1-2 дні) по Україні. Крім посилення сигналу, дане устаткування, позбавляє споживачів від підвищеного випромінювання СВЧ, яке робить негативний вплив на організм людини. Також репітер стільникового зв'язку економить заряд акумулятора телефону - до 5 %. Поліпшення сигналу GSM збільшує рівень всіх вихідних сигналів на абонента і на базову станцію. За допомогою додаткових налаштувань можливо посилювати дію приладу відразу в обох напрямках і уникнути виникнення перешкод. Посилення зв'язку відбувається завдяки сучасним ретрансляторам gsm, які функціонують від мережі 180 - 240В. Загальна потужність випромінювання , створюваного підсилювачем , становить близько 0,25 Вт - в два рази нижче, ніж у мобільного телефону. Такі електронні прилади істотно посилюють GSM сигнал.

Розширення зони покриття за допомогою підсилювача можна виробляти в будь-якому (великому чи маленькому) населеному пункті нашої країни за умови, що на відстані 15-35 км є впевнений сигнал базової станції. Якщо сигнал GSM відсутній, то придбання апаратури стане нераціональним. Для того, щоб монтувати і налаштувати систему, необхідні спеціальні інструменти, технічні знання та вимірювальні прилади. Все це є в наявності у наших фахівців. Посилити сигнал GSM можна тільки у випадку правильного налаштування gsm репитера, інакше може виникнути погіршення сигналу або навіть збій роботі базової станції мобільного оператора.

Підсилювачі сигналу стільникового зв'язку, які ви можете придбати у нас за прийнятною ціною , чудово допомагають у тих випадках, коли під час розмови пропадала зв'язок або ж не були чутні окремі фрази. Поганий GSM зв'язок може бути причиною зриву дуже важливих переговорів або ж просто приносить незручності. GSM репітери, реалізовані нашою компанією, гарантують посилення сигналу мобільних телефонів, а також 3G модемів, які в наш час користується великою популярністю. Репітери, на відміну від інших способів посилення мобільного зв'язку, практично позбавлені будь-яких недоліків.

розширення зони покриття в трикімнатному приміщенні

Процес посилення сигналу мережі можна розбити умовно на чотири етапи :

- Виїзд майстра додому або в офіс;

- Підбір обладнання , відповідно до вашої ситуації;

- Установка системи;

- Настройка монтованої обладнання.

Наша компанія займається на професійному рівні продажем і установкою мобільних підсилювачів для збільшення прийому стільникового сигналу будь-якого мобільного оператора зв'язку нашої країни. Наші висококваліфіковані майстри приїдуть до вас з усім необхідним обладнанням та інструментами для того, щоб зробити оцінку існуючого сигналу, підбір підсилювача gsm сигналу і подальшу його налаштування.

Використання репитерів є єдиним способом забезпечення безперебійного стільникового зв'язку в підземних спорудах, наприклад: метро і нижніх рівнях торгових центрів. Дешевше за інші коштує репітер, який розрахований на один стільниковий діапазон, наприклад: GSM- 900, CDMA, або ж GSM -1800. Тому ми обов'язково пропонуємо, кожному клієнту, безкоштовно підібрати обладнання по формулі ціна=якість. За свої рекомендації вони несуть фінансову відповідальність. Завдяки тому, що ми маємо прямі відносини з виробниками підсилювачів gsm, нашим клієнтам, даємо можливість придбати, обладнання минуючи посередницькі послуги.

Наші клієнти - великі торговельні підприємства, мережі, а також індивідуальні замовники. Наша компанія є офіційним партнером багатьох виробників. У разі необхідності ми забезпечимо в найкоротші терміни високоякісне сервісне обслуговування.

Категорія: Repeaters | Додав: bshurikat (25.04.2014)
Переглядів: 615 | Теги: gsm сигнал, підсилення звязку, репітер gsm | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2018