REPEATER GSM Понедельник, 21.09.2020, 11:16
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

...

+38(067)194-45-55

Посилення GSM сигналу Київстар

киевстар усилитьСтатистика показує, що компанію «Київстар» обрали близько 35 відсотків абонентів мобільного зв'язку України. Однак користувачі даного оператора задоволені якістю послуг не завжди. Причиною розчарувань найчастіше є слабкий рівень сигналу на деяких ділянках національного покриття країни. Поганий зв'язок викликана низкою об'єктивних причин.
Часто відсутній сигнал оператора «Київстар» за межами міста, оскільки спостерігається велика віддаленість таких ділянок від базових станцій. У даного оператора є й інша цікава особливість. Kyivstar займається обліком власної статистики абонентів, іншими словами, якщо в певному місті чи його районі послугами даного мобільного оператора користується менше абонентів, у порівнянні з сусіднім, пріоритет розширення зони покриття буде відданий тому населеному пункту, де користувачів більше.
Насправді в цьому немає нічого незвичайного, адже економічно невигідно вести установку базових станцій в місцях, де проживає невелика кількість абонентів, оскільки тим самим спостерігається мала окупність установки. Що стосується причин відсутності сигналу оператора «Київстар» у місті, тут вони більш різноманітні, ніж за його межами. У такій ситуації мова може йти про дифракції сигналу, його інтерференції, невигідному рельєфі місцевості, недостатніх робочих ємностях базових станцій, великій кількості залізобетонних конструкцій і висотних будинків поблизу абонента.

Підсилення зв'язку МТС-Україна

Поліпшити якість зв'язку Life:)

 


 

>> Придбати GSM репітер - підсилювач сигналу Київстар <<

 Щоб скористатися послугою спеціаліста для визначення, рівня сигналу у Вашому приміщенні.

Телефонуйте за номером:  +38 (096) 464-10-66  (багатоканальній)  м. Київ

9

Після визначення даних параметрів та підбору обладнання, виконуються монтажно-налагоджувальні роботи та інсталяція антенно-фідерних пристроїв.

 


 

Copyright MyCorp © 2020