REPEATER GSM Суббота, 19.10.2019, 08:48
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

...

+38(067)194-45-55

Головна » Статті » Repeaters

Як підсилити стільниковий зв'язок в приміщенні

      Причиною відсутності радіосигналу або його нестабільній роботі можуть бути, як занадто велику відстань від базової станції, так і конструктивні особливості будівель.
Для вирішення даної проблеми, ми рекомендуємо установку систем посилення мобільного сигналу. Це Вам дозволить поліпшити якість одержуваного сигналу стільникового зв'язку, усунути можливі перешкоди при розмові по мобільному телефону, а також запобіжить таку проблему, як роз'єднання виклику під час розмови.
      Стандартний комплект системи посилення GSM сигналу, складається з:
  - Зовнішньої антени;
  - Підсилювача стільникового зв'язку (репитера);
  - Внутрішньої антени;
  - Радіочастотного кабелю.
      Англійське слово "repeater" (тобто повторювач) означає ретранслятор, тобто автоматична приймально-передавальна радіостанція, призначена для підсилення стільникового зв'язку
      У більшості випадків репитер використовується всередині будівель: офісів, приватних і заміських будинків, складських і підвальних приміщеннях. Нестійкість стільникового зв'язку не виключена і зовні: у дворах і на відкритих ділянках, тому використання репітерів також доцільно.
      Принцип роботи системи посилення мобільного зв'язку полягає, в тому, що приймаючи сигнал з зовнішньої антени від базової станції, репитер фільтрує від перешкод і підсилює його і далі, через дільник (сплітер) або безпосередньо, сигнал випромінюється внутрішніми антенами, спрямованими в так звану "зону радіо-тіні ".
      Хотілося би відзначити, що економити на якості репітерів не варто. Як і будь-яке обладнання, підсилювачі GSM сигналу мають певні технічні характеристики, такі як:
  - Потужність;
  - Стандарт зв'язку;
  - діапазон частот;
  - Пропускна здатність (кількість абонентів).
      Саме тому, вибір комплекту проводиться виключно індивідуально, на підставі проведених вимірювань безпосередньо у Вас на об'єкті.
      Маючи багаторічний успішний досвід інсталяції систем посилення сигналу, нашими фахівцями буде підібраний правильний комплект обладнання та здійснена установка з дотриманням всіх технічних вимог.


Замовити підсилення стільникового зв'язку в Україні

+38 (067) 194-45-55  м.Київ

Після визначення даних параметрів та підбору обладнання, здійснюються монтажно-налагоджувальні роботи.

 


 Джерело: http://gsm.at.ua
Категорія: Repeaters | Додав: bshurikat (04.12.2015)
Переглядів: 367 | Теги: посилення GSM сигналу, Як підсилити стільниковий зв'язок | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2019