REPEATER GSM Понедельник, 21.09.2020, 13:37
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

...

+38(067)194-45-55

lintratek logo

Foshan Lintratek Technology Co., Ltd. є професійним виробником участь у проектуванні, продажу та виробництва обладнання зв'язку. Дочірні компанії Shenzhen lintratek  і HK lintratek. З сильною командою і збутової мережі, масштабу підприємства, завжди в галузі має верхнє положення. Репитеры lintratek 2G / 3G / 4G пройшли сертифікацію CE, ROHS ЄС. 

Компанія Foshan lintratek Technology Co., Ltd. завжди зосереджена на створенні корпоративної культури і вирощування талантів. Організація регулярних турів, групових заходів та винагороду видатних співробітників.

Продукція lintratek в основному була продана до України, Росії, Бразилії, Індії, Німеччини, Великобританії, Франції, Філіппін ..... і в багатьох інших країнах. 

Продукція Lintratek на нашому сайті:

>Репітери Lintratek 900МГц: KW20L-GSM | KW23F-GSMKW27-GSM | KW30F-GSMKW33F-GSMKW37F-GSM

>Репітери Lintratek 1800МГц: KW20L-DCSKW27-DCSKW33F-DCS 

>Репітери Lintratek 2100МГц: KW20L-WCDMA 

>Репітери Lintratek 900/1800МГц: KW20L-GD | KW27F-GD

>Репітери Lintratek 900/2100МГц: KW20L-GW 

Команда Lintratek

 компания lintratek

На платформі мережевого маркетингу, lintratek працює з Alibaba, Taobao, Jingdong, AliExpress, Ebay, мережі DHgate, Lightinthebox ... і так далі і тому досягли хороших показників продажів.

 

Потужності компанії

Repeaters Lintratek

Мета компанії стати лідером промисловості MICROPOWER мобільного ретранслятора сигналу за 2 роки. І Ви можете відвідати наш завод.

 

Сертефікати ROHS, CE 

сертефікати Lintratek

 

Працівники компанії Lintratek

команда Lintratek

 

Відео від Lintratek

 

Організаційна структура Lintratek

Organizational Structure lintratek


 

Обладнання що виробляє lintratek:
Одиночні широкосмугові ретранслятори, подвійні широкосмугові ретранслятори, спліттери, антени і кабель. Підтримка мережі: CDMA (GSM850), GSM900, EGSM, DCS (GSM1800), PCS (GSM1900), CDMA450, CDMA800 , WCDMA, IDEN, TETRA

Repeaters Lintratek

Repeaters Lintratek - для забезпечення надійного, якісного стільникового зв'язку в будь яких умовах.

Ретранслятори (репітери) Lintratek - здатні посилити сигнал стільникового зв'язку у вашому офісі або будинку.Для прийому основного радіосигналу виступає зовнішня антена. Далі він надходить на підсилювач сигналу, який перетворює приміщення в зону впевненого радіо прийому.

Після установки підсилювача сигналів стільникового зв'язку ви більше не будете турбуватися про те, що важлива розмова може перерватися на самому значущому моменті. Устаткування Lintratek забезпечить відмінний прийом сигналу стільникового зв'язку в будь якому місці. Неважливо, де розташовується ваш робочий офіс або сфера бізнесу, в підвальному приміщенні або далеко за межами міста. Підсилювач стільникового сигналу забезпечить вас і ваших клієнтів якісним зв'язком, підключившись до найближчої базової станції необхідного оператора.

Вся продукція Lintratek проводиться відповідно до світових вимог до такого устаткування і відповідає найвищим стандартам якості. Ретранслятори Lintratek гарантують безперебійну роботу протягом тривалого часу, не вимагаючи додаткових витрат або ремонту. З технічної точки зору підсилювач сигналу стільникового зв'язку працює в двох напрямках. Посиленню піддається як вхідний сигнал, так і вихідний, що забезпечує хорошою зв'язком обох абонентів. Кожен підсилювач сигналу характеризується вихідною потужністю і коефіцієнтом посилення. Дані параметри враховуються при виборі обладнання.

Підсилювачі стільникового сигналу абсолютно безпечні для здоров'я і дозволяють знизити електромагнітне опромінення створюване стільниковим телефоном, тому ви можете не турбуватися про своїх близьких. Правда, варто пам'ятати, що гарантувати повну безпеку можна лише, в тому випадку, якщо монтажні роботи виконані за проектом бригадою професійних працівників. На етапі проектування системи посилення стільникового сигналу до уваги беруться віддаленість і потужність найближчих базових станцій, розміри і геометрія приміщення.

 

Copyright MyCorp © 2020