REPEATER GSM Понедельник, 21.09.2020, 12:49
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

...

+38(067)194-45-55

Підсилити мобільний зв'язок у торговому центрі

усилитель связи для бизнесс центра

У сучасному світі, де наша повсякденне життя бурхливо кипить, неможливо уявити будь-який робочий процес без мобільного зв'язку. Будь-яке оперативне управління всіма процесами засноване на ній. Менеджери компаній роблять кілька десятків дзвінків по стільникового мережі щодня. Багато хто задається питанням: "Як люди жили без мобільних телефонів 15 років тому?". 

Частим явищем є слабкий мобільний зв'язок в бізнес центрах, причиною може стати наприклад: щільність навколишньої забудови і металізовані фасадні скла. Сучасні технології виготовлення фасадних стекол, мають на увазі додавання таких металів, як алюміній і залізо для додачі особливих властивостей - висока міцність і низька тепловіддача. А метал, як відомо, є екрануючим радіохвилі матеріалом. 

Рішенням зі сформованої ситуації є система на базі GSM підсилювача мобільного зв'язку. В останні роки ця система стала невід'ємною частиною інженерних систем великих будівель і планується ще на стадії проектної документаціі.

Підсилювач мобільного зв'язку (репитер, ретранслятор) та принцип роботи системи: Розташовують зазвичай, підсилювачі в технічних приміщеннях, в серверних, то що.

Принцип роботи системи такий: підсилювачі отримують сигнал від базових станцій стільникових операторів через антену (донор), яку розташовують частіше на даху будівлі. 

Далі від GSM підсилювача сигнал розподіляється через дільник(и) потужності на внутрішні антени, які випромінюють сигнал та забезпечують "повну шкалу в телефоні". Кількість внутрішніх антен залежить від площі та внутрішнього планування приміщення, де необхідно підсилити мобільний зв'язок. Інтервал між антенами може становити до 150-200 м2

Мобільний телефон - універсальний пристрій, який працює в різних стандартах стільникового зв'язку. Підсилювач GSM навпаки, підбирається індивідуально, залежно приоритетного стандарту зв'язку від базових станцій операторів в напрямку споруди що потребує підсилення сигналу.  

Мобільний телефон в нашій країні працює (передача голосу) на частотах 900 МГц і 1800 МГц. Стандарт зв'язку GSM-1800 може обслужити в декілька разів більше абонентів, ніж стандарт зв'язку GSM-900. Але радіус дії внутрішніх антен буде в  рази менший, ніж на 900 МГц. Також системи відрізняються ціною, наприклад: система на базі стандарту GSM 1800, коштує на 30-40 відсотків дорожче, стандарту GSM 900 

Для приміщень виликих розмірів використовують такі моделі репітерів: за містом частіше використовують PicoCell 900SXL, при середній складності умов, зона покриття оріентовно 1500 м2У разі необхідності, зона покриття може бути значно збільшена за допомогою додаткового лінійного бустера: PicoСell 900BST. В місті скоріше всього знадобиться репітер PicoCell 1800 SXL, та при необхіднності додатково розширити зону покриття Бустер Picocell 1800 BST.

 


Щоб скористатися послугою спеціаліста для визначення, рівня сигналу у Вашому приміщенні.

Телефонуйте:+38 (096) 464-10-66    м.Київ

Після визначення даних параметрів та підбору обладнання, виконуються монтажно-налагоджувальні роботи та інсталяція антенно-фідерних пристроїв.

 


Інші рішення:

Copyright MyCorp © 2020