REPEATER GSM Понедельник, 21.09.2020, 11:31
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

...

+38(067)194-45-55

Підсилити зв'язок у будинку

підсилення у будинку

Практично кожен з нас потрапляв в місця, де мобільний телефон погано або зовсім не ловить сигнал від базових станцій стільникового оператора. За статистикою найчастіше це відбувається в заміських будинках.

Як правило, люди пристосовуються: знаходять місце, де стільниковий телефон ловить хоча б на 1-2 палички, наприклад з вікна другого поверху. Але взимку цей варіант не дуже зручний. Причина одна: велика віддаленість телефону від джерела сигналу. Вихід є - необхідно встановити підсилювач мобільного зв'язку. 

Насправді це не один пристрій, а ціла інженерна система. На самому даху встановлюється зовнішня (донорная) антена, яка приймає сигнал від оператора і назад передає від абонента. В ідеалі Донорно антену слід встановлювати якомога вище, тобто на даху на вже існуючу телевізійну щоглу. 

В деяких випадках зовнішня антена встановлюється на фасад на кронштейн або окрему телескопічну щоглу висотою від двох до шість метрів. Сама антена має досить невеликий розмір - не більше одного метра, тобто в порівнянні з антенами ефірного телебачення мізерно мала. 

Далі кабель прокладаємо до приміщення, де буде встановлений підсилювач зв'язку. Зазвичай це бойлерна або серверна. Основні вимоги до приміщення: відсутність вологості, температура не нижче 5 градусів і наявність живлення 220В.

На цьому наша система не закінчується, адже сам Підсилювач Мобільного Зв'язку, абсолютно нічого не випромінює, а тільки видає посилений сигнал по кабелю на внутрішні абонентські антени. Якщо площа будинку, де необхідно посилити слабкий сигнал gsm, площею більше 100 кв.м., то абонентських антен ставиться від двох і більше. Також встановлюється антена на кожен поверх, якщо між поверхами залізобетонне перекриття. До кожної антени від підсилювача йде кабель. 

Наші фахівці здатні виконати якісний монтаж системи, навіть на стадії чистової обробки приміщень. Вся прокладка кабелю передбачається приховано і без руйнівних робіт. Наприклад, в деяких випадках прокладка кабелю здійснюється з вентиляції, ліфтовим шахтам і т.д. 

Підсилювачі сигналу стільникового зв'язку випромінюють потужність, що не перевищує потужність випромінювання мобільного телефону, і джерело випромінювання знаходиться в декількох метрах від Вас. Таким чином, GSM підсилювач мобільного зв'язку є сучасним і безпечним рішенням щодо поліпшення якості стільникового мобільного зв'язку в котеджах заміського типу.

 

Щоб скористатися послугою спеціаліста для визначення, рівня сигналу у Вашому приміщенні.

Телефонуйте:+38 (096) 464-10-66   м.Київ

Після визначення даних параметрів та підбору обладнання, виконуються монтажно-налагоджувальні роботи та інсталяція антенно-фідерних пристроїв.

 


Інші рішення:

Copyright MyCorp © 2020