REPEATER GSM Понедельник, 21.09.2020, 11:48
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

...

+38(067)194-45-55

Підсилення зв'язку в офісі

підсилення в офісі

У сучасному бізнесі без мобільного зв'язку в офісі просто неможливо обійтися. Обриви зв'язку посеред розмови, недоступність абонента, смс, в яких повідомляють, що до Вас не 

додзвонилися - все це моменти, які легко вирішити за допомогою - підсилювача стільникового сигналу. Цей підсилювач має досить багато називання на радіо-ринку - репитер, ретранслятор або бустер. 

В офісі сам підсилювач встановлюється в абсолютно будь-яке місце розташування, де є розетка 220В. Зазвичай це серверна чи будь-яке підсобне приміщення. У рідкісних випадках, коли мова йде про один кабінеті керівника, то підсилювач ховається за підвісною стелею. 

На цей система не закінчується. Підсилювач має два виходи для підключення кабелю. Один кабель йде на зовнішню антену, яка, як правило, знаходиться на фасаді будівлі або на даху. Для найкращої роботи системи антену слід розташовувати в точці найкращого прийому сигналу, тому рекомендується її виносити на дах будівлі, а не ставити на фасаді з боку двору будинку, де рівень сигналу досить малий для повноцінної роботи підсилювача. Але в деяких випадках, коли доступ на дах закритий або до даху занадто велика довжина кабелю виходить, то фахівці встановлюють антену на фасад, попередньо зробивши завмер рівня сигналу. 

Інший кабель від підсилювача йде на внутрішню мережу, яка з себе представляє комплекс внутрішніх антен, кабелів і дільників потужності. Саме внутрішні абонентські антени випромінюють посилений стільниковий сигнал на «5 паличок». Подільники потужності необхідні для розподілу потужності підсилювача між цими антенами. Також абонентські антени бувають різного типу кріплення: панельні (настінні) і кругові (стельові). Панельні антени кріпляться на стіну. На стадії ремонту їх можна розмістити за гіпсокартоном, т.к. вони не потребують обслуговування. Стельові антени призначені для кріплення до підвісної стелі типу «армстронг», який часто зустрічається в офісних приміщеннях. 

Декілька слів про різновиди підсилювачів стільникового сигналу. Самі розповсюджені підсилювачі діапазону GSM 900, як правило, вони мають значення 900 в назві моделі підсилювача. Вони по суті універсальні, як для міських, так і для заміських об'єктів. Підсилювачі 1800 діапазону призначені для міських об'єктів з великою кількістю абонентів: офіси, бізнес і торговельні центри. Також підсилювачі діляться по потужності. В ідеалі перед придбанням підсилювача необхідно проконсультуватися з фахівцями, які підкажуть: який саме підсилювач підійде саме у Вашому випадку.

 


Щоб скористатися послугою спеціаліста для визначення, рівня сигналу у Вашому приміщенні.

Телефонуйте:+38 (096) 464-10-66    м.Київ

Після визначення даних параметрів та підбору обладнання, виконуються монтажно-налагоджувальні роботи та інсталяція антенно-фідерних пристроїв.

 


Інші рішення:

Copyright MyCorp © 2020