REPEATER GSM Понедельник, 21.09.2020, 11:22
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

...

+38(067)194-45-55

Поліпшити якість зв'язку Life:)

усиление сигнала lifeКожен власник мобільного телефону бажає спілкуватися недорого, зберігши при цьому гідну якість зв'язку. Однак, давно спостерігається тенденція, яка полягає в погіршенні якості зв'язку саме у тих операторів, які пропонують найбільш доступні тарифи.
Щоб розширити зону покриття, а також поліпшити якість зв'язку, рекомендуємо використовувати стільниковий GSM репитер для посилення сигналу Life:). Свого роду міні повторювач (ретранслятор) мобільного сигналу (частотного діапазону).

Якщо правильно зробити установку устаткування сама базова станція додаткового пристрою не помітить, проте істотно наблизить абонента до джерела сигналу. GSM-підсилювач можна використовувати також в умовах слабкого покриття.

Справа в тому, що в умовах низького рівня прийому мобільний телефон, намагаючись зловити необхідний сигнал, переходить до більшої потужності, тим самим підвищуючи НВЧ-випромінювання. Крім того, при використанні ретранслятора сигналу GSM можна продовжити час роботи акумулятора в середньому на 20 відсотків. Сказати, що підсилювач не має шкідливого випромінювання не можна, однак експерти стверджують, що при порівнянні рівня випромінювання від телефону в умовах слабкого покриття з впливом підсилювача, можна зробити висновок про безпеці останнього.

Все списувати тільки на перевантаження базових станцій не можна, адже в низькому рівні якості зв'язку винні також класичні причини слабкого покриття. Крім того, зовсім недавно влада української столиці прийняли рішення перенести базові станції за межі Києва. Такі дії неодмінно позначаться на якості мобільних послуг. Всі громадяни, які бояться опинитися в числі опромінених, таким чином знайдуть спокій, проте з іншого боку люди, робота яких пов'язана з переговорами, можуть понести значні матеріальні збитки. Сподіваємося, що до такого абсурду справа не дійде.

Підсилення зв'язку МТС-Україна

Посилення GSM сигналу Київстар

 


>>> Придбати репітер - підсилювач сигналу Life:) <<<Щоб скористатися послугою спеціаліста для визначення, рівня сигналу у Вашому приміщенні.

Телефонуйте за номером:  +38 (096) 464-10-66  (багатоканальній)  м. Київ

Після визначення даних параметрів та підбору обладнання, виконуються монтажно-налагоджувальні роботи та інсталяція антенно-фідерних пристроїв.

 


 

 

 

Copyright MyCorp © 2020