REPEATER GSM Понедельник, 21.09.2020, 13:31
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

...

+38(067)194-45-55

Підсилення зв'язку МТС-Україна

підсилення сигналу мтс-україна

Ми всі хочемо спілкуватися недорого і з гарною якістю зв'язку, але ось завдання .. давно простежено тенденція погіршення якості зв'язку того оператора на якому діють недорогі тарифи. Після введення тарифного плану "Супер МТС без плати за з'єднання та поповнень" кількість розмов в мережі збільшилася, чим викликана перевантаженість базових станцій в тих чи інших районах міста.

Для розширення зон покриття і поліпшення якості зв'язку МТС доцільно використовувати підсилювачі сигналу МТС. При правильній установці устаткування базова станція не помічає в мережі додаткового пристрою, але при цьому наближає абонента в кілька разів до базової станції. Є сенс при не тільки при поганому, а при слабкому покритті використовувати GSM-підсилювачі, так як під час поганого прийому мобільний телефон перемикається на більшу потужність, намагаючись зловити заповітний сигнал, чим і викликане підвищене СВЧ-випромінюванні. Також використовуючи ретранслятор GSM сигналу можна продовжити сеанс заряду акумулятора приблизно на 5%. 

Звичайно все списувати на перевантаженість базових станцій не є правильно, в поганому зв'язку винні й класичні причини поганого покриття, а також зовсім не давно київська влада захотіли прибирати базові станції з Києва та вивести їх за містом, що не може не вплинути на якість покриття, що з одного боку заспокоїть нервуючих громадян, які бояться опинитися опроміненими, а з іншого боку люди у кого бізнес зав'язаний на телефоні можуть сильно знизити свої позиції на ринку. Об'єктивно причин чому базові станції варто переносити за місто ні, справа в тому вже багато виміру електромагнітного поля від випромінювання базових станцій доводять це.

Поліпшити якість зв'язку Life:)

Посилення сигналу Київстар

 


>>> Купити GSM репітер - підсилювач зв'язку МТС <<<Щоб скористатися послугою спеціаліста для визначення, рівня сигналу у Вашому приміщенні.

Телефонуйте за номером:  +38 (096) 464-10-66  (багатоканальній)  м. Київ

Після визначення даних параметрів та підбору обладнання, виконуються монтажно-налагоджувальні роботи та інсталяція антенно-фідерних пристроїв.

 


 

Copyright MyCorp © 2020