REPEATER GSM Четверг, 28.11.2024, 23:04
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

...

+38(067)194-45-55

Статистика сайту

Дивний пристрій - Репітер GSM

Сьогодні мобільний зв'язок міцно увійшла в наше життя. Опинившись поза зоною покриття або в зоні невпевненою зв'язку, ми відчуваємо себе відрізаними від світу, і починаємо сильно нервувати, якщо зв'язок нестійка. Така ситуація вельми характерна не тільки для віддалених районів, а й напівпідвальних офісів, торгових центрів, тунелів, гаражів, дачних масивів і т.д. Для поліпшення якості зв'язку в таких місцях дуже часто застосовуються спеціальні пристрої - репітери, або ретранслятори сигналу стільникового зв'язку. 

Репітер - (від англійського слова repeater) - повторювач сигналу. Він приймає слабкий сигнал, обробляє його певним чином, підсилює і ретранслює (повторює) на обмеженій території. В стільникового зв'язку GSM репитер використовується для повторення і ретрансляції сигналу, прийнятого від базової станції в місце, де він був відсутній або був, але низького рівня. 

Репітери також називають підсилювачами, бустерами, ретрансляторами - це назви одного й того ж пристрою. Але суть від цього не змінюється. 

Зона невпевненого покриття бездротового зв'язку може знаходитися як всередині (офісні будівлі, гаражі, багатоповерхові будинки, великі магазини та готелі), так і поза приміщеннями. Поза приміщеннями низький рівень сигналу може бути обумовлений рельєфом місцевості, наприклад, височинами, низинами, листяними лісами і висотної міської забудовою. Всі перераховані фактори призводять до ослаблення або повного загасання GSM / 3G / CDMA сигналу. В цьому випадку рішенням проблеми поганого покриття може стати установка репитера GSM-сигналу. 

Принцип роботи GSM системи в цілому

Вся система посилення стільникового зв'язку працює за наступним принципом. Сигнал від базової станції стільникової компанії приймається зовнішньої спрямованої антеною, яка спрямовується на базову станцію оператора стільникового зв'язку. Встановлюватися антена може на фасаді будівлі за допомогою кронштейна. Далі, сигнал від базової станції за допомогою радіочастотного коаксіального кабелю з роз'ємами, від зовнішньої антени передається до репітера, який виконує функцію ретранслятора і підсилювача. Після репітера сигнал надходить так само через радіочастотний коаксіальний кабель і дільник сигналу до внутрішніх антен, які можуть бути різних типів і які розташовуються усередині зони де потрібно забезпечити роботу мобільного зв'язку. Ці антени передають сигнал мобільним телефонам Ваших співробітників і клієнтів. 

У зворотному порядку - від абонента до базової станції стільникового компанії - все працює з точністю навпаки. Абонент передає сигнал внутрішнім антенам, ті допомогою кабелів направляють його в репітер. Репітер підсилює сигнал. Далі сигнал надходить по кабелях до зовнішньої антени, яка передає його на базову станцію. 

Таким чином за допомогою GSM-репітера Ви як би створюєте одну маленьку додаткову базову станцію там, де це необхідно.

Що до впливу репітера на здоров'я людини

Часто задають питання: яку шкоду здоров'ю завдає репітер GSM? Не повірете але навпаки він навіть корисний. 

Використання репітерів зі слабким або відсутнім GSM сигналом дозволяє істотно зменшити СВЧ-опромінення, створюване мобільним телефоном (в умовах слабкого прийому стільниковий телефон працює в режимі підвищеної потужності, максимальна потужність такого випромінювання може доходити до 3 Вт). 

Справа в тому, що мобільний телефон сам змінює потужність свого передавача, залежно від прийнятого рівня сигналу від базової станції оператора стільникового зв'язку. У разі недостатнього рівня сигналу стільникового зв'язку, мобільна трубка випромінює максимальну вихідну потужність і тим самим робить шкідливий вплив на здоров'я людини. 

Після монтажу GSM-репітера мобільна трубка фіксує посилений рівень сигналу від базової станції оператора стільникового зв'язку за рахунок ретрансляції сигналу і автоматично знижує випромінену потужність. Підведена до антени потужність від репітера в кілька разів менше потужності випромінювання мобільного трубки під час виклику. Таким чином, репітер знижує шкідливий вплив, який чиниться телефоном на здоров'я людини, а також збільшує час роботи мобільного телефону від акумулятора без підзарядки.

Як вибрати GSM repeater?

Всі люди, які стикалися з проблемою тимчасового зникнення gsm сигналу, яких перешкод під час розмови по мобільному телефону бажають дізнатися, яким чином можна виправляти ситуацію. На сьогоднішній день найчастіше прийнято шукати відповіді, на хвилюючі питання, звертаючись до інтернету, точніше до кращою пошуковій системі.
Проблема лише в тому, що більша частина сайтів є по суті магазинами, які намагаються вам всіма правдами і неправдами довести, що їх рішення або товар найкращі. Домогтися об'єктивності в такій ситуації складно. Однак ми постараємося розкрити для вас основні три «кити», які можуть послужити підставою для вибору необхідного gsm підсилювача (стільникового ретранслятора).

Приблизна статистика щодо частот операторів:

Українські оператори мобільного зв'язкуLife, Київстар, МТС надають послуги в частотному діапазоні GSM-900, GSM-1800.

- Київстар - приблизно на 60 відсотків працює в стандарті GSM-900, а також на 45 в GSM-1800 (DCS);

- МТС Україна - віддає 65% покриття стандарту GSM-900 при 40% в GSM-1800;

- Лайф має 45% в стандарті GSM-900, а також 55% в GSM-1800.

- GSM-1800 (DCS1800) працює в населених пунктах, де проживає понад 50 тисяч чоловік

- GSM-900 застосовують як правило уздовж автомагістралей, на лісових масивах, в гірській і сільській місцевості

Причиною розподілу частот мережі на 900 Мгц і 1800 Мгц, є густота населення і фізика поширення сигналу.
- Стандарт зв'язку GSM-900 володіє великим радіусом покриття, який досягає часом 35 кілометрів від станції оператора. Такий сигнал добре відбивається від рельєфу і будівель. Таке рішення дозволяє організувати сигнал на великих просторах, використовуючи одну базову станцію.

- GSM-1800 (DCS) передбачений, щоб максимально збільшити кількість обслуговуваних абонентів.

Ознайомившись із цією статтею у Вас тепер є базові знання по стандарту мобільного зв'язку. Правильний вибір за Вами. У будь-якому випадку зателефонувавши нам в офіс, досвідчені консультанти нададуть всю необхідну інформацію по стільникових ретрансляторів працює в діапазоні 900 Мгц репітери GSM900 і 1800 Мгц репітери GSM1800. У деяких випадках вибір може припасти на дводіапазонні стільникові підсилювачі GSM900 / DCS1800.
При виборі складових компонентів системи посилення мобільного зв'язку МТС, Київстар або Лайф, зверніть увагу їх універсальність і передбачте можливість її модернізації. Наприклад, при виборі антен, робіть перевагу мультидіапазонним видам, оскільки в перспективі у Вашу система може бути доданий 3G сигнал (2100 Мгц).

 

Copyright MyCorp © 2024Використовуються технології uCoz