REPEATER GSM Суббота, 19.10.2019, 08:47
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

...

+38(067)194-45-55

Головна » Статті » 3G

Нові тенденції радіочастотного аналізу: компактність, точність, універсальність
Аналізатори спектра мають компактний дизайн, різні режими відображення і вимірювань, висока якість збірки і вельми привабливі ціни: aaronia-shop.com

Під терміном "electrosmog" ( "електронний смог", "ЕМ-пелена") маються на увазі електромагнітні перешкоди, які поділяють на низькочастотні - від електротяги підстанцій рейкового транспорту, потужних кабелів живлення, розподільних підстанцій, високовольтних ЛЕП, або високочастотні - від стільникових телефонів, радіопередавачів базових станцій мобільного зв'язку, супутникового мовлення, радарів, антен радіо- і телемовлення, пристроїв C ^ Бі-діапазону, бездротових пристроїв і радіотелефонів, побутової техніки ВЧ.

Виявлення, оцінка випромінювань і аналіз впливу перерахованих електромагнітних завад можливо тільки за допомогою фізичних вимірювань з використанням відповідних аналізаторів. Повною мірою цим вимогам відповідають сучасні портативні аналізатори спектра АКИП-4206 -АКІП-4210.

Для аналізу сигналів радіочастотного спектру і перешкод в ВЧ області пропонуються моделі:

- АКИП-4206 - максимальна частота аналізу до 2,5 / 4 ГГц в залежності від моделі;

- АКИП-4207 (на фото 1) - максимальна частота аналізу до 6/8 / 9,4 ГГц в залежності від моделі;

- АКИП-4208 (на фото 2) - з діапазоном частот смуги огляду 1 МГц. 9,4 ГГц на базі ноутбука в спеціальному захисному корпусі (Military Standard).

У комплект поставки входить відповідна логоперіодична антена.

Динамічний діапазон вимірюваних рівнів - до І00дБ. Доступні маркерні вимірювання (до трьох маркерів) і аналіз тимчасових інтервалів. Є вбудований реєстратор ємністю 64 кбайт. Мінімальні рівні власних шумів: -170дБм / 1 Гц (АКИП-4207/3), -145 дБм / 1 Гц (АКИП-4207/2), -135 дБм / 1 Гц (АКИП-4207/1). Максимальний рівень сигналу - +20 дБм (опціонально +40 дБм).

ВЧ аналізатори мають наступні основні режими роботи:

- Аналізатор спектру з функцією HOLD;

- Демодуляція (audio): АМ, ЧМ, ФМ, GSM (в залежності від моделі);

- Вимірювання ЕМВ з аналізом відповідності нормам, включаючи ICNIRP (exposure limit calculation);

- Вимірювання пікових значень потужності СВЧ сигналів в дБм або дБмкВ в смузі частот до 10 ГГц (power-meter).

Для аналізу НЧ сигналів радіочастотного спектру пропонуються ультракомпактні моделі серії АКИП-4210 з діапазонами частот смуги огляду 10 Гц.10 кГц / 1 Гц.400 кГц / 1 Гц.30 МГц і функцією вимірювання напруженості електричного і магнітного поля.

НЧ аналізатори мають наступні параметри і режими:

- Максимальна смуга пропускання ПЧ - 0,3 Гц. 1 МГц;

- Мінімальний інтервал вибірки - 10 мс;

- Напруженість електричного поля - до 1 .5 В / м;

- Напруженість магнітного поля - 1 нТл. 2 мТл (100 нГс.1 Гс);

- Чутливість аналогового входу - 2 мкВ.200 мВ (АКИП-4210/2 і АКИП-4210/3);
 

- Демодуляція сигналів АМ, ЧМ (в залежності від моделі);

- Перевірка відповідності стандартам ICNIRP, BGV B11, BlmSchV і ін.

Для жорстких польових умов пропонується варіант виконання АКИП-4209 на базі ноутбука в захисному корпусі (IP67) з смугою огляду 1 Гц ... 20 МГц і вбудованим реєстратором даних за тривалий сеанс аналізу радіочастотного спектру на HDD накопичувачі. Всі портативні аналізатори АКИП можуть застосовуватися для організації тривалої реєстрації РЧ спектру, аж до добових записів, з подальшим аналізом змін, що дозволяє достовірно оцінити сумарне фактичне випромінювання. Завдяки цій особливості є виявлення спорадичних ефектів в ЕМС, визначити які іншим способом або іншим аналізатором було б вельми проблематично.

Для спеціальних додатків пропонується великий перелік антен: пасивні (ближнього поля) з діапазоном частот 0.6 ГГц, вимірювальні і активні антени (логоперіодічеськие / Бико-нічних), антени для ЕМІ / ЕМС вимірювань, радіальні ізотропні антени. Наприклад, антена АКИП-9703/6 має діапазон частот до 18 ГГц, посилення до 5 дБ (1133 точки для калібрування з кроком 10 МГц), роз'єм SMA для підключення.

Для керування приладом і аналізу результатів від зовнішнього ПК призначена штатна професійна керуюча програма MCS, вона має потужні ресурси та економічно розвинені прикладні можливості. Доступні on-line висновок даних на ПК і дистанційне керування відразу декількома аналізаторами (з почерговим зверненням до одного з приладів). Передбачено масштабування, уявлення спектра з функцією Falloff (кольорове виділення статистичного розподілу частотних варіацій з відкладенням часу по вертикалі). Відображаються до десяти маркерів по частоті і рівню. Програма забезпечує інтуїтивно зрозуміле управління.

Сучасна схемотехніка аналізаторів АКИП-4206-АКИП-4210, передова компонентна база і матеріали, що використовуються при виробництві аналізаторів і антен, висока німецька якість збірки забезпечують бездоганні результати частотного аналізу і тривалу експлуатацію приладу. Гарантія виробника на всі моделі ВЧ і НЧ аналізаторів спектра становить рекордну для галузі значення - 10 років. Для моделей на базі ноутбука цей термін поширюється на апаратну частину спектро-аналізатора (на ПК - два роки). У складі комплекту кожного з приладів є всі необхідні аксесуари для ефективної роботи.
Категорія: 3G | Додав: bshurik4974 (24.10.2016)
Переглядів: 182 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2019