REPEATER GSM Суббота, 19.10.2019, 08:48
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

...

+38(067)194-45-55

Головна » Статті » 3G

Інтернет на дачі

З початком дачного сезону перед дачниками з особливою гостротою постає питання про можливість доступу до мережі інтернет. Тим, у кого є доступ до провідної мережі або поруч знаходиться стільникова вежа, що працює за технологією 3G або 4G, турбуватися нема про що: досить стабільний інтернет на хорошій швидкості у них буде. Але що робити тим, у кого в садівничому товаристві або селі такого немає?

Як відомо, вихід є з будь-якої ситуації. Є він і в даному випадку.

В даний час за наявності з'єднання з двосторонньою супутникового інтернету відразу у декількох провайдерів. Не вдаючись в технічні подробиці і забувши про величину абонентської плати скажімо, що вартість комплекту супутникового обладнання разом з монтажем буде космічною.

Другим, більш простим і дешевим рішенням завдання підведення інтернету на дачу може бути підключення до мережі за допомогою стільникового оператора. Для цього буде потрібно від п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян при дуже великий розкид тарифних планів. При даному способі підключення можна досягти непоганих швидкостей на прийом і передачу, але існує ймовірність залишитися без інтернету через перевантаження мережі (дачників багато, а стільникових веж - одиниці) або через несправність на базовій станції.

Не варто забувати і про можливість наведення радіомосту між абонентом і провайдером з використанням спеціального обладнання (так званий WiFi-міст). Комплект такого заліза разом з монтажем буде коштувати від шістнадцяти тисяч рублів, але є кілька жорстких обмежень на умови розміщення приймально-передавальних антен.

Отже, ви бачите тепер, що вибір способу підключення до інтернету на дачі або в сільській місцевості досить великий і залежить не тільки від фінансових можливостей, але і від умов навколишньої місцевості. Наші фахівці допоможуть Вам з вибором оптимального способу підключення і проведуть кваліфікований монтаж обраного обладнання. Інтернет для Вашої дачі чекає на Вас!

Категорія: 3G | Додав: bshurikat (18.10.2016)
Переглядів: 152 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2019