REPEATER GSM Понедельник, 21.09.2020, 13:37
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

...

+38(067)194-45-55

Автомобільний підсилювач GSM сигналу

авторепитерМобільний зв'язок в автомобілі дуже знадобиться, тим хто багато подорожує, їздить у відрядження, на дачу, а також людям у яких автомобіль став другим офісом, для кого дуже важливі вхідні та вихідні дзвінки. Давайте розглянемо способу підсилення сигналу мобільного оператора, які можуть вплинути на якість зв'язку: 
 

Спосіб №1. Пасивне посилення мобільного сигналу в автомобілі 


До зовнішньої антені можна підключити 1 антенний адаптер і всього 1 стільниковий телефон! Якщо у вас 2 або більше стільникових телефону, вам потрібно буде купувати 2 або більше комплектів (антена + антенний адаптер) для кожного вашого стільникового телефону, модему, стаціонару. 

ПЕРЕВАГИ: невисока ціна. 

НЕДОЛІКИ: абонент завжди прив'язаний до довжини кабелю. Довжина кабелю для автомобільної антени може бути не більше 3,5 метрів. Довжина кабелю для зовнішньої антени може бути до 10 метрів з дешевим стандартним кабелем і до 10-15-20 і дуже рідко до 25 метрів з якісним професійним кабелем, який має низьке загасання сигналу. 

 

Спосіб №2. Підсилення мобільного зв'язку (залежне) 

auto-repeater-gsm

Складається комплект з: 1. автомобільної антени. 2. коаксіальний кабель, який з'єднує антену і бустер. 3. антенний адаптер. 

ПЕРЕВАГИ: Зручно для використання як для автомобілів, так і для домашнього, дачного використання. Так само дуже зручно розміщати цей комплект на віддалених об'єктах. 

НЕДОЛІКИ: маленький вибір бустерів, а також порівняно високі ціни.

 

Спосіб №3. Підсилення мобільного зв'язку в автомобілі за допомогою репітера (незалежне) 

komplekt-auto-gsmПри русі автомобіля, особливо на великій швидкості зловити сигнал мобільного дуже важко, а це значить, що телефон перетворюється даремний, випромінюючий предмет. З вище наведеного огляду можна зробити висновок, що найефективнішим на сьогоднішній день способом посилення мобільного зв'язку в автомобілі є автомобільний бустер (підсилювач мобільного сигналу), який забезпечить надійний сигнал всіх мобільних операторів. 

Один з найпопулярніших варіантів підсилення - автомобільний репитер, що з двох антен GSM (зовнішньої і внутрішньої) і ретранслятора. Залежно від цих антен бустер може працювати з різними сигналами, зокрема стандартами GSM, DECT або CDMA. В Україні найпопулярнішим бустером буде працюючий з GSM-сигналом, на якому «сидять» всі три найбільших українських оператора стільникового зв'язку: Київстар, МТС і Life:). Автомобільний репітер працює від гнізда прикурювача в машині або від мережі 220 (через адаптер, наприклад), якщо він універсальний. 
Збільшує «дальність» зв'язки і підвищує якість роботи возимих стільникових GSM телефонів або модемів на автотранспорті. Виключає СВЧ опромінення власників стільникових телефонів, оскільки передача випромінюваної потужності стільникових телефонів відбувається по екранованому кабелю. Мале споживання потужності в режимі «прийом» і високий ККД в режимі «передача». Широкий діапазон живлячої напруги 12 ± 3 В, вбудований захист від підключення живлення неправильної полярності 

Що може бути зручніше, ніж персональне посилення сигналу стільникового зв'язку, для підприємця, що володіє офісом на колесах, але все одно часто не встигає усюди, де хотілося б опинитися в протягом дня. Мобільний апарат в таких випадках дуже виручає і катастрофою може виявитися відсутність стільникового сигналу.

 


Замовити автомобільний GSM підсилювач

Телефонуйте:+38 (096 )464-10-66    м.Київ

 


Інші рішення:

Copyright MyCorp © 2020