REPEATER GSM Суббота, 20.10.2018, 04:07
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

...

+38(067)194-45-55

Головна » 2014 » Октябрь » 31 » Використання радіозв'язку в літаку
12:02
Використання радіозв'язку в літаку

Радіозв'язок у небі

В 21 столітті стільниковий зв'язок вже не є щось фантастичне, технології мобільного звязку покорили навіть найвіддаленіші куточки нашої планети. Бездротовим зв'язком користуються де завгодно, будь то магазин, кінотеатр, вулиця чи метро, можна здійснювати дзвінки. Але є одне місце, де використовувати мобільний зв'язок скрутно - це небо. Найчастіше багато часу в літаках проводять ділові особи, для яких телефонний зв'язок - необхідна умова. А будучи в небі вони її позбавлені. 

Можливість дзвонити на пасажирських авіалайнерах з'явилася приблизно в 1980-му році. Ця можливість надавалася завдяки спеціальним бортовим телефонам. Але такий зв'язок не в змозі задовольнити всі вимоги користувачів. Наприклад, через те, що не надає послугу передачі даних. Також немає можливості користуватися адресною книгою телефону, додатками. Тобто абонент втрачає необхідні функції. 

Але в салоні літака користуватися телефонним зв'язком заборонено. Відомо, що радіозв'язок використовується і в системах літака, і в мобільному зв'язку. Саме тому існує можливість появи ефекту інтерференції, тобто взаємного впливу, що викличе проблеми в роботі бортових пристроїв, таких як зв'язок з диспетчерською, бортовий радар. А це може привести до порушення безпеки. 

Але, незважаючи на це, телефонний зв'язок все ж проникла на борт літака. У 2007-му році авіакомпанія «Емірейтс» дозволила пасажирам дзвонити і відправляти СМС-повідомлення на тій висоті, де найменше витрачається паливо (це близько 11-ти тисяч метрів). Після цього ще кілька компаній надали можливість дзвонити. Сталося це через те, що докази впливу стільникового зв'язку на роботу бортових пристроїв як таких немає. Це поки всього лише гіпотеза, для підтвердження якої необхідно провести безліч дослідів.

Переглядів: 366 | Додав: bshurikat | Теги: радіозв'язок в літаку | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2018